NEDEN DEDEKTİFE BAŞVURULUR?
Günden güne değişen gelişen teknoloji ve yaşam standartları hayatlarımızı kolaylaştırdığı gibi kimi zaman da problemlerin doğmasına neden olabilmektedir. Bu problemlerle de bireysel olarak gösterilen çabalar yetersiz kalabilmektedir. Bu durumda da kişiler özel dedektiflere başvurur. Farklı cinsiyet, yaş, sosyal statü ve meslek gruplarından kişiler farklı farklı problemlerin çözümü için özel dedektife başvurmaktadır. Bu problem başlıklarını kısaca ve genel olarak aşağıdaki gibi örneklendirebiliriz.
Dünya mahkemelerini olduğu gibi ülkemiz mahkemelerini de meşgul eden en önemli dava başlığını Boşanma ve Velayet Davaları meydana getirmektedir.
Mallar üzerindeki anlaşmazlıklardan kaynaklı davalar da bu önemli başlıklar arasında yer almaktadır. Özel dedektife ihtiyaç duyulan birçok iş ortaklığı davası da bulunmaktadır.
Ya da henüz mahkemeye taşınmamış şüphenizi destekler nitelikte deliller ortaya konulduğunda dava konusu olacak olan veya sadece aklınızı kemiren sorulara cevap bulmak için de dedektife başvurabilirsiniz. Sevgilinizin ya da eşinizin sizi aldattığını düşünüyor olabilirsiniz.Eşiniz, arkadaşınız yahut nişanlınız çalıştığı yer hakkında size yalan söylüyor olabilir. Çocuğunuzun zararlı alışkanlıkları var mı, arkadaş ortamı güvenilir mi? Sizi dolandıran kişiyi mi arıyorsunuz? İşe yeni alacağınız, ticari ortaklık kuracağınız kişi veya firma hakkında bilgi toplamak da istiyor olabilirsiniz. Ya da tehditler alıyor güvenliğinizin tehlikede olduğunu mu düşünüyorsunuz?
            Ankara Dedektiflik Ofisi tüm bu başlıklar ve daha da çeşitlendirebileceğimiz birçok konuda müraacatçılarına ister özel ister kurumsal olsun her konuda Türkiye’nin her ilinde 7/24 hizmet vermektedir.
Hemen Ara