DEDEKTİF ÜCRETİ, ÇALIŞMA ŞEKLİ VE GÜVENİLİRLİĞİ
            Neden Dedektife Başvurulur? başlığı altında saymış olduğumuz konular ve diğer konularda hizmet almak için başvuran müraacatçılar dedektİflik hizmetini hem bilgi alma hem de başvurdukları problemlerin çözümü konusunu paket bir hizmet servisi olarak görmektedirler. Oysa dedektiflik her birey ve problem için ayrı olarak değerlendirilmelidir. Şahıslar farklı, problemler aynı bile olsa özünde insan faktörüne bağlı özel hayatı ilgilendiren özel olaylardan bahsettiğimiz için çözüm yollarında da farklılıklar olacak ve her bir olayın kendi başına ele alınması sağlıklı olacaktır.
Bilgi alma ve konunun çözümünde izlenecek yollar konusundaki olaya özgü hareket etme dedektif ücretleri konusunda da aynı şekildedir. Yani verilecek olan hizmetleri sınıflandırıp paket tarife fiyat ve bilgilerini sizlere sunmamız yanlış olacaktır. Bilgi alma konusunda da, fiyat konusunda da iki taraf için de en güvenilir yol Ankara Dedektiflik Ofisi’nden randevu alarak yüzyüze görüşmek olacaktır.
Ankara Dedektiflik Ofisi olarak uzman, geniş bir ekip ve yüksek teknoloji kalitesine sahip ekipmanlarla özel hayatın gizliliği ilkelerine bağlı kalarak ve elde edilen bilgi ve delilleri gizli tutarak (3. şahıslarla paylaşım söz konusu dahi olamaz), aynı zamanda müraacatçılarımızın da bilgilerini gizli tutarak hizmet vermekteyiz.
Hemen Ara