Evlilik öncesinde çiftler birbirlerine menfaat, ailevi çekince ve baskılar, ayıplanma, ilişkinin bitmesinden korkma vb. durumlardan dolayı yalan söyleyebilmektedirler. Hayatı paylaşıp aile kurumunu kurmayı düşündüğünüz kişi hakkında da aklınızda soru işaretlerinin kalmasını istemezsiniz.
Nişanlınız, sevgiliniz, damat ya da gelin adayınızın işi, maddi geliri, sigara, alkol, kumar, uyuşturucu gibi alışkanlıklarının olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Medeni durumu, mevcut başka ilişkisinin olup olmadığı, daha önce evlenip evlenmediği, evlilik içi veya evlilik dışı çocuğunun olup olmadığı da eş adaylarının aklına gelebilecek temel sorulardandır. Kimi zaman dini inanç noktasında ve cinsel kimliklerini gizlemek amacıyla eş adayı karşı tarafa yalan söyler. Tüm bu ve bunun gibi şüphelerle ilgili net bilgiye ulaşıldığı takdirde ilişkiler evlilikle sonuçlanmadığı gibi bitmektedir de.
Evlilik sonrasında öğrenildiğinde ise şahıslar sorunu kabullenme durumunda bırakılmakta, boşanma zorlaşmakta ve mutsuz bir evliliğin beraberinde mutsuz bir hayat yaşanmaktadır. Partnerinize güvenerek, onunla evliliğe emin adımlarla yürümek istiyorsanız Dedektiflik Ofisi’ mize başburabilirsiniz.

 

.

Hemen Ara